Centrum Odzieżowe MERKURY zostało otwarte 1 czerwca 1990 r. Od tego czasu nasza firma zaskarbiła sobie przychylność rzeszy zadowolonych klientów (do programu lojalnościowego przystąpiło już ponad 8 tys.) i stała się marką rozpoznawalną w Radzyminie i nie tylko.

Początkowo, w nieistniejącym już budynku w naszej pierwszej siedzibie, przy ulicy Warszawskiej 14 (obecna Jana Pawła) działaliśmy jako hurtownia, z czasem jednak rozszerzyliśmy profil o sprzedaż detaliczną. W 1997 r. otworzyliśmy sklep przy ul. Stary Rynek 19 (prawie 200m2), a w 2004 r. powstał punkt przy ul. Strzelców Grodzieńskich 10 (250m2). 

W maju 2006 r. roku zostaliśmy uhonorowani Srebrną i Brązową Statuetką w ogólnopolskim konkursie „WIELKA MAŁA FIRMA” za rzetelność i wiarygodność biznesową w województwie mazowieckim w kategorii małych firm organizowanym przez GAZETĘ PRAWNĄ. 

Wdrożyliśmy też system komputerowy pozwalający na uruchomienie programu lojalnościowego, dzięki któremu punkty zgromadzone w trakcie zakupów nasi klienci mogą zamienić na dowolnie wybrany produkt z naszej oferty.

W ramach starań o jak najlepszą obsługę klienta w naszych placówkach, w 2013 r. nasi pracownicy rozpoczęli cykl szkoleń „Profesjonalny sprzedawca odzieży w nowoczesnym salonie handlowym”.

Przed sklepem MERKURY przy ul. Strzelców Grodzieńskich 10 znajduje się duży parking dla naszych klientów. Z kolei klienci sklepu przy ul. Stary Rynek 19 mogą korzystać z miejsc parkingowych usytuowanych w centrum miasta. 

We wszystkich sklepach sieci MERKURY przyjmowane są płatności za pomocą kart. 

W każdym sklepie Centrum Odzieżowego MERKURY znajduje się kącik dziecięcy z zabawkami, stolikiem i krzesełkami. 

Misją firmy jest zapewnienie naszym klientom dostępu do towarów o bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie i przy zachowaniu możliwie największego asortymentu. Naszym celem jest, by Centrum Odzieżowe MERKURY było nadal postrzegane i wykorzystywane przez klientów powiatu wołomińskiego jako podstawowe źródło zaopatrzenia w produkty odzieżowe, pończosznicze i bieliźniane na każdą okazję i w każdym sezonie – a także m.in. ręczniki, pościel, kołdry, koce, różnorakie dodatki oraz akcesoria dla niemowląt.

W ofercie Centrum Odzieżowego MERKURY znajdą Państwo kilka tysięcy produktów z  ilkudziesięciu grup asortymentowych – poczynając od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez artykuły pończosznicze, skarpety i bieliznę, po biżuterię i różnorakie dodatki. Ponadto mogą u nas Państwo nabyć ręczniki, obrusy, pościel, kołdry, koce i narzuty. W naszych sklepach dostępne są również odzież i akcesoria dla niemowląt (wyprawki, smoczki, butelki, itp.), odzież ciążowa, zabawki i wiele innych produktów, dzięki którym klient przychodzący po zakupy może się ubrać „od stóp do głów”.

 

Na bieżąco analizujemy rynek artykułów. Dbamy o ciągłą dostępność towaru. Reagujemy na bieżąco na prośby i uwagi klientów. Realizujemy również niestandardowe zamówienia.

CENTRUM ODZIEŻOWE MERKURY 

Stary Rynek 19
Strzelców Grodzieńskich 10
05-250 Radzymin

Tel./fax 22 786 64 05
e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny otwarcia:

MERKURY ul. Strzelców Grodzieńskich 10

Pon.-wt. 10.00-18.00
Śr. 9.00-18.00
Czw.-pt. 10.00-18.00
Sob. 9.00-14.00

MERKURY I ul. Stary Rynek 19

Pon.-wt. 10.00-18.00
Śr. 9.00-18.00
Czw.-pt. 10.00-18.00
Sob. 9.00-14.00