Centrum Odzieżowe MERKURY zostało otwarte 1 czerwca 1990 r. Od tego czasu nasza firma zaskarbiła sobie przychylność rzeszy zadowolonych klientów (do programu lojalnościowego przystąpiło już ponad 8 tys.) i stała się marką rozpoznawalną w Radzyminie i nie tylko.

Początkowo, w nieistniejącym już budynku w naszej pierwszej siedzibie, przy ulicy Warszawskiej 14 (obecna Jana Pawła) działaliśmy jako hurtownia, z czasem jednak rozszerzyliśmy profil o sprzedaż detaliczną. W 1997 r. otworzyliśmy sklep przy ul. Stary Rynek 19 (prawie 200m2), a w 2004 r. powstał punkt przy ul. Strzelców Grodzieńskich 10 (250m2). 

W maju 2006 r. roku zostaliśmy uhonorowani Srebrną i Brązową Statuetką w ogólnopolskim konkursie „WIELKA MAŁA FIRMA” za rzetelność i wiarygodność biznesową w województwie mazowieckim w kategorii małych firm organizowanym przez GAZETĘ PRAWNĄ. 

Wdrożyliśmy też system komputerowy pozwalający na uruchomienie programu lojalnościowego, dzięki któremu punkty zgromadzone w trakcie zakupów nasi klienci mogą zamienić na dowolnie wybrany produkt z naszej oferty.

W ramach starań o jak najlepszą obsługę klienta w naszych placówkach, w 2013 r. nasi pracownicy rozpoczęli cykl szkoleń „Profesjonalny sprzedawca odzieży w nowoczesnym salonie handlowym”.

Przed sklepem MERKURY przy ul. Strzelców Grodzieńskich 10 znajduje się duży parking dla naszych klientów. Z kolei klienci sklepu przy ul. Stary Rynek 19 mogą korzystać z miejsc parkingowych usytuowanych w centrum miasta. 

We wszystkich sklepach sieci MERKURY przyjmowane są płatności za pomocą kart. 

W każdym sklepie Centrum Odzieżowego MERKURY znajduje się kącik dziecięcy z zabawkami, stolikiem i krzesełkami.